-13%

Жіночий літній костюм з принтом чорний, топ та спідниця 44-48
400 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТЮ/168
+380 (50) 133-85-48
- +380 (97) 417-47-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний літній костюм-двійка ( кроп-топ та спідниця) - ідеальний баланс між гарним легким та романтимним стилем
Костюм виконаний з високоякісного коттону, який дозволяє шкірі дихати навіть у найспекотнішу погоду.
Модель ідеально сідає на фігуру розміру з 44 по 48 завдяки продуманому крою.
-Підходить на обхват стегон до 115 см, та обхват бюсту до 95 см.
В комплект входить короткий топ зі зборками, що підкреслює декольте, та легка спідниця з витонченим мереживом по нижньому краю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 105 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Топ |
| Низ | Спідниця |
| Колір | Чорно-білий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴


