-15%

Літня жіноча сукня на бретелях, рожевий сарафан жатка S-M
350 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: БС/125
+380 (50) 133-85-48
- +380 (97) 417-47-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рожевий літній сарафан на бретелях з відкритою спинкою XS-M
Легка, зручна та стильна жіноча сукня — ідеальний вибір для літа.
Модель із американського крепу (жатка) — легка фактурна тканина, яка виглядає цікаво і не потребує ідеального прасування .
Створює повітряний, ніжний силует і додає образу літнього настрою
- Країна виробник: Україна
- В наявності в двух кольорах ( блакитний та пудра )
Заміри:
- Розмір 42/44 : груди 80-87 см, талія 68-72 см, стегна 85-100 см, довжина 87 см
- Розмір 44-46 : груди 84-90 см, талія 72-79 см, стегна 90-105 см, довжина 89 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Колір | Пудровий |
| Тип тканини | Жатка |
| Фасон сукні | Міні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват стегон | 95 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Наявність корсету | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



