-18%

Комплект жіночої білизни білий, бюстгальтер анжеліка та мереживні трусики L
280 ₴
229 ₴
- Готово до відправки
- Код: КБ/100
+380 (50) 133-85-48
- +380 (97) 417-47-33
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект жіночої білизни білий, бюстгальтер анжеліка та мереживні трусики розмір L
Дуже гарний комплект жіночої спідньої білизни на чашку В/C
Форма бюстгальтера Анжеліка на тонкому вкладеші,
паралон виймається,брителі не з'ємні, 2гачки.
Мереживні трусики на середній посадці.
-БЮСТГАЛТЕР -
-Розмір 38/85: Обхват грудей: 85 см; Обхват під грудьми: 75 см;
-Трусики-
XL: Об'єм стегон: 88-95см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват стегон | 80 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Тип бюстгальтера | Анжеліка |
| Тип трусів | Сліп |
| Розмір бюстгальтера | 85B |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | L-XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴




