
Комплект жіночої нижньої білизни синій з вишивкою, яскравий еротичний комплект в сітку, чашка з кісточкою L
490 ₴
- Немає в наявності
- Код: БПС/295
+380 (50) 133-85-48
- +380 (97) 417-47-33
Комплект жіночої нижньої білизни синій з вишивкою, яскравий еротичний комплект в сітку, чашка з кісточкою, розмір трусиків регулюється L
Неймовірний комплект білизни складається з бюстгальтера та трусиків-стрінгів.
Бюст на кісточках, добре підтримує груди, та прекрасно виглядає на маленьких грудях.
Трусики містять ластовицю.
Трусики та бюстгальтер регулюються.
Розмір 46-48: груди 90-100 см, стегна 98-106 см
Колір: насичений синій
Матеріал: поліефірне волокно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип трусів | Стринги |
| Обхват груди | 95 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Тип тканини | Сітка |
| Візерунки та принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Розмір жіночого одягу | 46/48 |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



