Яскравий еротичний мереживний комплект жіночої білизни червоного кольору з вирізом під грудьми, бюстгальтер анжеліка та трусики сліпи
Неймовірний комплект білизни - бюстгальтер з формованою чашкою та легким Push-up: на кісточках - м'яко піднімає груди, створюючи спокусливу лінію декольте, при цьому не додаючи зайвого об'єму. Ідеально підходить для тих, хто любить природний вигляд з надійною підтримкою. Чашка В/С
Розмірна сітка:
-Розмір С75
Обхват грудей: 80 см
Обхват під грудьми: 66 см
Трусики в комплекті: M
-Розмір С80
Обхват грудей: 84 см
Обхват під грудьми: 69 см
Трусики в комплекті: L
-Розмір С85
Обхват грудей: 88 см
Обхват під грудьми: 72 см
Трусики в комплекті: XL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Тип трусів | Стринги |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Розмір бюстгальтера | 80B |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Мереживо |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Міжнародний розмір | S/M/L |
| Вид виробу | Комплект білизни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴






